Listopad 2011

Jídelníček #18

27. listopadu 2011 v 20:04 | Ela |  Jídelníčky
13. den z 60: 55kg
Co říct...

Snídaně: 3 chlebíčky (taťka slavil narozky)
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: 1/2 rohlíku, kolečko salámu
Pití: 2l vody
Prohřešky: nic
Pohyb: žádný

"Chci být jako květinka, žít z ničeho- jen na vodě a vzduchu."

Waving

27. listopadu 2011 v 19:50 | Ela |  Blah Blah Blah
*Mám poslední dobou nějakou pochmurnou náladu. Na zdravý styl si budu muset asi počkat, než se se vším vyrovnám a budu schopná si plánovat jídlo a aktivity. Prostě to teď nechám plynout. Stejně nemám moc chuť k jídlu.
**Včera jsem byla pít, ale překvapivě jsem skončila střízlivá. Z údajně nejlepší kamarádky se vyklubala kráva- všechna má největší tajemství rozkecala... Když si to tak vezmu zpětně, vlastně to bylo jen jednostranné přátelství- vždy, když byla nějaká akce, spala u nás, pokaždý jsem platila taxka, když si šla koupit hranolky, platila jsem půlku, když řekla, že mě zve na panáka, platila jsem to já... Když jsem se jí svěřovala naposled (včera) a čekala jsem podporu, jen se na mě nepřítomně podívala a zeptala se: "Říkala jsi něco?"
***Končím! Přecházm na její taktiku- budu milá, když budu něco potřebovat. Využívat toho, že přátele se neodmítají. Začala jsem včera. Když si šla pro hranolky, řekla jsem jí, ať mi je koupí taky, že na ní počkám někde v hospodě- co na tom, že jsem je pak rozdávala. Nechala jsem j poprvé zaplatit taxi s tím, že mi došly peníze. "Má drahá nejlepší přítelkyně- potřebuju dva lístky na maturák. Můžeš využít svých známostí s učiteli??" Ještě, že mi někdo z hůry poslal Štístko. Protože Pralinky jsou zrádné...

Rulez

22. listopadu 2011 v 18:13 | Ela |  Blah Blah Blah
*Dobrý podvečer, dámy! :)
Tak se Vám ozývám zase po dluhé době... Znáte to- člověk má kecům, jak bude pravidelně psát a tím spíš to nedodrží. Takže se Vám omlouvám.
Zároveň se musím přiznat, že jsem šla v sobotu opět pařit a samozřejmě jsem i pila. A ani můj jídelníček není od tý doby nijak ideální. No, váha se pořád drží na 55,6kg. Fuj.
Dávám si tedy pravidla:
1) 5 jídel denně
2) Mléko (i sójové) = jídlo
3) Pečivo jen celozrnné a max. 1x denně
4) K pití jen voda nebo neslazený čaj; min. 2,5l tekutin/den
5) Žádné sladkosti!!
6) Jediné "nezdravé" jídlo může být oběd (kde nemůžu ovlivnit to, co v tom bude)
7) Co nejvíc čerstvých potravin
8) Cvičit každý den- alespoň 300 cviků + procházky, úklid, atd.
9) Max. 1200kCal/den (každý školní oběd počítám za 500kCal)
10) Minimum příloh
11) Žádný fast food ani přepřipravená jídla- obložené bagety z obchodu apod.
12) Nejíst po 19. hodině, což mě donutí...
13) ... spát alespoň 8 hodin (v 6 vstávám)
14) Učit se, když mě přepadne nuda :D
15) Chodit na blog
16) Nevymlouvat se!!!

Jestliže budu následující body plnit a váha se bude snižovat, troufám si jako "odměnu" dovolit jednou za týden dopřát alkohol do 250kCal; 400kCal, když vynechám večeři ;). Vím, že to není podle zásad zdravé stravy, ale uznejte- to hladovění, zvracení ani přejídání není už vůbec.

Přijdu zítra...

21. listopadu 2011 v 20:35 | Ela |  Blah Blah Blah
...slibuju!

Jídelníček #17

17. listopadu 2011 v 22:30 | Ela |  Jídelníčky
3. den z 60: 54,9kg
Když jsem si dnes stoupla na váhu, doslova jsem zavýskala radostí! Takhle dobře to dolů nešlo ani při hladovění :)

Snídaně: slunečnicový chléb (60g) s Pribinou (18g) a se šunkou (40g)
Svačina: kaki
Oběd: 2 sběračky kuřecího vývaru s nudlemi, 2 vajíčka natvrdo
Svačina: nic
Večeře: 1 mistička bambusové polévky, 5 krevet a 5 mušlí, 1/2 mističky mrkvovo-kedlubnového salátu
Pití: 1/2l ovocného čaje, 2 l vody
Prohřešky: 2 kostičky čokolády
Pohyb: žádný

Shannan Click: Woman Magazine
"Co je dneska v puse, to je zítra v pase."

The END

17. listopadu 2011 v 15:02 | Ela |  Blah Blah Blah
Nebojte se, krásky, rozhodně s blogem nekončím!! Jen jste chtěly foto ze závěrečné, tak přidávám ;).
Klik na celý článek...

Thinspo #0.2 (Blake Lively)

17. listopadu 2011 v 14:22 | Ela |  Thinspo
Je vážně nádherná! Je vysoká, dlouhonohá, štíhlá, ale zároveň má super tvary, sympatický úsměv, krásné oči a dokonalé vlasy. Její charisma doplňuje navíc sláva a tučné konto. Co víc si přát?Čas zabrat

16. listopadu 2011 v 20:52 | Ela |  Blah Blah Blah
Čauky.
Zdraví Vás o tisícovku bohatši chudá tlustá studentka! Ano, konečně jsem dostala peníze z brigády. Kupodivu je nehodlám prohlastat. Dnes jsem dostala nabídku, jestli si nechci jít večer sednout do hospody a v sobotu na diskotéku nebo Kiss Party. Od té doby, co se pohybuju ve "vyšších kruzích" je opravdu vyjímečná událost najít si volný víkendový večer. Nabídka lákavá, ale musím se držet- na užívání si jsem měla dost času. Neříkám, že nebudu pít vůbec (samozřejmě to budu dodržovat tak, abych se vešla do svého denního příjmu- tj. 1200kCal), ale tenhle víkend se mi ani nikam nechce, vždyť mi nic neuteče.
No jo, už zase koukám, že až moc povídám- přemýšlím, že si založím ještě jeden povídkový blog, kde se Vám budu vyzpovídávat ze svých osudů a eskapád :D.
Dneska jsem měla několik slabých chvil- s menstruací vždycky přijdou ohromné chutě, a to na jídlo i na sex, a jelikož druhá varianta je nemožná, uspokojuji alespoň svůj žaludek. Sice to není tak zlé, ale na zítřek si plánuju konečně rozumnější stravu: slunečnicový chléb se šunkou, kousek ovoce, 2 vajíčka natvrdo, jogurt a zeleninu/zeleninový salát. K tomu alespoň 2,5l tekutin a konečně nějaké to pořádné posilování. Jen se trochu obávám večera- jsme totiž s rodiči pozváni na oslavu narozenin. A že by to měla být událost!

Jídelníček #16 (dnes)

16. listopadu 2011 v 20:27 | Ela |  Jídelníčky
2. den z 60: 55,7kg
Nic moc teda... Od celé tabulky čokolády mě zachránila hádka s mamkou. Jsem strašná kráva- nezalila jsem jí čajový sáček!

Snídaně: tvaroh Milko- citron a limetka
Svačina: nic
Oběd: školní- hrst špaget se zeleninovou směsí + lžička strouhaného eidamu
Svačina: 2 plátky šunky
Večeře: 2 dětské kuřecí párky (cca 4 cm?) se lžičkou dijonské hořčice a plátkem slunečnicového chleba
Pití: 1 1/2l vody, 1/4l zeleného čaje
Prohřešky: 3 kostičky čokolády
Pohyb: 10 sedů-lehů, 10 kliků, 10 dřepů

"Máš krásnou tvář. Proč nedržíš dietu???"

Jídelníček #15 (včera)

16. listopadu 2011 v 20:15 | Ela |  Jídelníčky
1. den z 60: 55,7kg
Měla jsem v plánu trochu vyváženější jídelníček, ale bohužel byl výběr surovin docela omezený. Už jsem si na nákupní seznam připsala několik políček ;)

Svačina: 4 malé sezamové knäckebroty + 2 plátky 20% eidamu + 4 plátky šunky
Svačina: Dobrá máma jahodová
Oběd: školní- mléčná rýže, 1/2 porce
Svačina: 2 malé sezamové knäckebroty + 2 plátky 20% eidamu + 2 plátky šunky + 110g žluté papriky
Večeře: sardinky s chilli + krajíček chleba
Pití: 2l vody, 1/2l zeleného čaje
Prohřešky: 2 kostičky čokolády
Pohyb: žádný

Tumblr_lqexjgwhl41qmizyuo1_500_large
"Nikdy nebudeš dost bohatá ani hubená."

Better than bad

15. listopadu 2011 v 19:05 | Ela |  Blah Blah Blah
Ahojte, jak se daří Vám?
Dnes začínám se zdravou formou hubnutí. Pravda, že můj jídelníček není příkladný, ale snad to půjde od zítra lépe, až budu mít v ledničce větší výběr.
V nynějším programu jsem si určila shodit na 45- 49kg za dobu 60 dní- což je celkem optimální, ne? 60ka je takové kulaté číslo a jde mi o to, dostat se pod padesát kilo. Navíc "finální den" (tím ale neskončím) vychází na 13. ledna-pátek, což je navíc 4 dny po mých 17. narozeninách. Naprosto ideální! Jestli to dokážu a stanu se majitelkou plochécho břicha, nechám si udělat tetování (jak už jsem tu jednou psala ;)).
Do školy toho teď máme hodně, a to jsem si myslela, že víc nám toho naložit nemůžou- zítra 3 velké písemky plus nervy ze zkoušení. Nedivte se proto, že se sem třeba nedostanu, jídelníčky se budu ale snažit dávat denně. Mějte se, pusy :*

(One) More time

14. listopadu 2011 v 19:02 | Ela |  Blah Blah Blah
Hey, Hi, Hello!
Tak mě tu máte zpátky, kočky ;)
Musím se Vám ze všeho nejdřív přiznat, že tenhle týden byl tak hříšný, že by mě zapudil snad i sám Lucifer. Ale když jsem si ráno stoupla na váhu, ukázalo se mi "jen" 55,5kg- takže jsem si opravdu oddychla, že jsem nepřibrala ty dvě tři kila, jak jsem prorokovala a včera mi bylo i v sešněrovaném korzetu fajn.
Od zítřka začnu se zdravým životním stylem- záměrně nepíšu "zkusím to", ale "udělám to", protože je na čase si konečně něco dokázat! :) Jelikož mi skončily taneční a zápisky v mém diáři se razantně minimalizovaly, budu mít dost času na sebe, čehož chci patřičně využít. Chci si přeorganizovat život a mít pořádek jak ve stravě, tak v učení nebo cílech a prioritách. Zároveň ale nehodlám usnout na vavřínech co se společenského žebříčku týče- teď, když jsem se z losera vyhoupla na oblíbence nižší třídy, to bude chtít i pořádnou prezentaci; a co si budeme povídat, dnešní svět je dost povrchní. To vše tedy bude chtít maximální úsilí, protože jsem buď lemra líná nebo hrozný puntičkář, když mi o něco jde.
Potřebuji Vaši podporu. Díky, že jste se mnou :*

173379988_u6dewy0h_c_large

Změna

10. listopadu 2011 v 15:38 | Ela |  Blah Blah Blah
Zdravím, milé dámy!
Malá změna v plánu- v úterý jsem byla na úpravě šatů. Musely se mi zabrat a prý nesmím do neděle hubnout, aby mi nespadly. Tudíš s mou odtučňovací kúrou začnu zas v pondělí. Ale to už chci žít zdravě- jíst pravidelně a správně, cvičit a vyhýbat se alkoholu. Už mě totiž nebaví, jak jsem pořád unavená a padají mi vlasy, o lámavých nehtech nemluvě. Tenhle týden mám docela nabitý, takže se Vám ozvu až ten příští.
Pac a pusu :*

Už se to blíží...

8. listopadu 2011 v 7:22 | Ela |  Blah Blah Blah
Dobré ranko, princezny! :*
Včera jsem poprvé zvracela ve škole. A pak ještě 2x doma. Od rána mi nebylo dobře (teda, mě není dobře už od srpna, ale nechci marodit, abych ve škole moc nezameškala), a tak jsem měla super výmluvy proč nejíst nebo proč se ve mě nic neudrží. Zvracení mě ale dost vysiluje a navíc mě bolí v krku, takže se pokusím to teď omezit. Jen kdyby ta váha raději klesala než stoupala :/
Dneska končím ve škole v půl čtvrté, na pátou jedu na úpravu šatů na závěrečný věneček. Už se hrozně těším- vlastně to nejsou přímo šaty, ale řasená sukně s černobílým (!) korzetem ^^. Prostě ráda vybočuji z davu, snad mě za to nevyhodí :D. Budu se snažit jíst co nejmíň, protože velká chvíle přijde už v neděli a do té doby chci mít 50-51kilo. Zvládnu to?? A ještě předtím se chystám na maturitní ples s tématem "Burlesque", takže o důvod víc vydržet.
Držte mi palce, kočky- taky na Vám myslím
P.S.: Nejste někdo z okolí Domažlic? Že byste se na mě přišla některá podívat ;)

Jídelníček #14

7. listopadu 2011 v 21:50 | Ela |  Jídelníčky
15. den z 21: 54,4kg
Vždy, když jsem četla, že je těžké skončit se zvracením, jsem tomu nevěřila. Teď už ano...

Snídaně: 5 lentilek
Svačina: nic
Oběd: školní- "podrážka" s UHO a těstovinama -> částečně vyzvraceno
Svačina: nic
Večeře: 2 párky s hořčicí a houskou -> dokonale vyzvraceno
Pití: 2 1/2l vody, 100ml jablečného ředěného džusu (cca 30kCal)
Prohřešky: hořká čokoláda (150Kcal)
Pohyb: žádný

skinnymakesyoupretty: treats or thigh gaps? Looking for a thinspo blog?www.simplefakesmiles.tumblr.com
"Jídlo je to jediné, čeho se musíme vzdát."

Jídelníček #13 (dnes)

6. listopadu 2011 v 23:24 | Ela |  Jídelníčky
14. den z 21: 54,4kg
Zase jsem se neučila. Zakopat!

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: kuřecí křidýlka s bramborovým salátem, kousek bažanta s nádivkou -> vše vyzvraceno
Svačina: nic
Večeře: 1 rohlík
Pití: 1/4l zeleného čaje s pomerančem, 2l vody
Prohřešky: jablečný štrúdl -> vyzvraceno
Pohyb: žádný

"Čím víc mi dají, tím míň toho sním."

Jídelníček #12 (včera)

6. listopadu 2011 v 9:56 | Ela |  Jídelníčky
13. den z 21: 55,5kg
Drunkorektický den...

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic
Pití: 1l vody, 1/4l čerstvé jablečné šťávy, 2dcl pomerančového džusu, 1/4l coly light
Prohřešky: alkohol (hopsinka- 2 panáky, Jelzin- 7 panáků, 1x rum s colou, lok Frisca, 1/2 malého pivka), sklenka kakaa
Pohyb: generální úklid, běh na podpatcích a tanec na reprácích :D

"Nejez dnes nic, čeho bys zítra litovala."

Desperate

4. listopadu 2011 v 22:41 | Ela |  Blah Blah Blah
Ahoj...
Hrůza.
Dnešek vypadal slibně- škole v pohodě, jídlo v pohodě.
Držela jsem se do devíti hodin večer, pak se dostavily chutě.
Měla přijít matčina kamarádka, se kterou se vždy zavírá na balkoně a alespoň dvě hodiny drbou.
Měla přijít v devět a já čekala do půl desátý. Pak jsem se nacpala v domnění, že to vyzvracím, až přijde, že budu mít čas.
Ta píča nepřišla, ani se neozvala. Matka ještě dnes jako vyměněná vyžadovala mou společnost u televize. Pozoruje mě.
A teď tu ležím s plným břichem a zoufalými pocity.
Nemám na nic sebemenší náladu.
Co bude dál?
Nesmím jíst.
Už ne!

Jídelníček #11

3. listopadu 2011 v 22:04 | Ela |  Jídelníčky
11. den z 21: 54,8kg
Skoro za dva týdny jsem se posunula z bláta do louže, moc pěkné... Jsem zvědavá, jak za 10 dní shodím 5 kilo. Jestli se mi to podaří, hned po závěrečné se opiju (a druhý den budu hladovět, samozřejmě), nepůjdu v pondělí do školy a propíchnu si obočí.

Snídaně: 8 cherry rajčátek (? kCal)
Svačina: nic
Oběd: 2 plátky knäckebrotu (38kCal)
Svačina: nic
Večeře: hrst špaget se 2 lžícemi kečupu a 30g eidamu (30%) (cca 400kCal)
Pití: 1/4l echinaceového čaje, 2l vody, vanilkové latté 0,3l (70kCal)
Prohřešky: 1 cheesburger (301kCal) x(
Pohyb: 1 1/2 hod intenzivní chůze, 120 sedů-lehů, 40 kliků

"Lžu, trápím, podvádím. Zasloužím si trpět- hladem!"

Stop eating junk food!!!

3. listopadu 2011 v 20:15 | Ela |  Blah Blah Blah
Čau, čau...
Poslední dobou mám depresivní nálady střídající se s krátkodobými záchvaty vytlemenosti. Cítím se jako smutný klaun (fuj, klauni!). A navíc mám sklony k výbuchům vzteku, při kterých mlátím do všeho kolem sebe. Působí toho na mě nějak moc- tlak ostatních, energičtí upíři v mém okolí a k tomu několik proudů mých vlastních myšlenek; jako bych přitahovala negativní emoce, jsem jako pojídač hříchů, v tomhle případě chmurů. Proč mají všichni tak protáhlé obličeje a destruktivní kecy, proboha??
Dnešní jídelníček stojí za hovno. Ale napíšu ho sem, protože se s neúspěchy nechlubím, aspoň by mě to mohlo motivovat k nedělání chyb.